0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World FIFA World Cup, Group B
Iran
-
-
USA
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Wales
-
-
England
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  World FIFA World Cup, Group A
Ecuador
۱
۲
Senegal
Finished
۱۸:۳۰
Netherlands
۲
۰
Qatar
Finished
۱۸:۳۰
  Oman Professional League
Al Seeb
۰
۰
Al Nahda
Finished
۱۸:۴۵
Bahla Club
۲
۰
Al-Ittihad Club (Salalah)
Finished
۱۶:۱۰
Al Suwaiq
۱
۰
AL Musannah
Finished
۱۶:۱۰
  Tanzania Premier League
Ihefu FC
۲
۱
Young Africans
Finished
۱۶:۳۰
  Algeria Division 1
ES Setif
۲
۰
MC Oran
inprogress
۲۰:۳۰
MC Alger
۲
۲
Paradou AC
Finished
۱۷:۳۰
CR Belouizdad
۲
۱
CS Constantine
Finished
۱۷:۳۰
ASO Chlef
۰
۰
El Bayadh
Finished
۱۷:۳۰
US Biskra
۱
۱
JS Kabylie
Finished
۱۷:۳۰
MC Magra
۱
۱
USM Alger
Finished
۱۷:۳۰
JS Saoura
۲
۰
AB Chelghoum Laid
inprogress
۲۰:۳۰
RC Arba
۵
۱
USM Khenchela
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga I
Chindia Targoviste
۰
۱
Universitatea Craiova
inprogress
۲۰:۳۰
  Uganda Premier League
Bright Stars FC
۲
۰
Bul FC
Finished
۱۶:۳۰
Vipers
۲
۰
Villa SC
Finished
۱۶:۳۰
Blacks Power
۱
۰
UPDF FC
Finished
۱۶:۳۰
Kampala City
۲
۱
Gadaffi
Finished
۱۶:۳۰
Maroons FC
۲
۲
Uganda Revenue Authority SC
Finished
۱۶:۳۰
  Armenia Premier League
FC Noah Artsakh
۳
۲
Alashkert
Finished
۱۳:۳۰
BKMA Yerevan
۰
۱
FC Shirak
Finished
۱۵:۳۰
  Portugal U23 League
Benfica U23
۲
۱
SC Farense U23
Finished
۱۸:۳۰
Braga U23
۳
۰
Maritimo U23
Finished
۱۴:۳۰
Estoril U23
۲
۰
Portimonense U23
Finished
۱۹:۳۰
  China League One
Heilongjiang Ice City FC
۰
۱
Nanjing Fengfan
Finished
۰۹:۳۰
Shenyang Urban FC
۱
۱
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۰۹:۳۰
Beijing Institute of Technology FC
۱
۳
Qingdao Youth Island
Finished
۰۹:۳۰
Sichuan Jiuniu
۱
۰
Zibo Cuju
Finished
۰۹:۳۰
  World Friendly International Matches U19
Germany U19
۰
۱
Portugal U19
inprogress
۲۰:۳۰
Malta U19
۱
۵
Poland U19
Finished
۱۵:۰۰
  India AMFA Cup
Kuki Sporting Club
۱
۰
United Sports Association
Finished
۱۲:۰۵
LYCC
۳
۱
KYVO
Finished
۰۹:۴۵
  Azerbaijan Premier League
FK Sumgayit
۱
۱
FK Qabala
Finished
۱۶:۰۰
PFK Turan Tovuz
۰
۱
Sabah
Finished
۱۳:۳۰
  Italy Serie C, Group B
ASD Torres
۰
۰
Fiorenzuola
inprogress
۲۰:۰۰
US Pontedera 1912
۲
۱
ACD Virtus Entella
inprogress
۲۰:۰۰
Carrarese
۲
۰
AC Ancona
inprogress
۲۰:۰۰
US Alessandria 1912
۱
۱
Olbia Calcio
Finished
۱۵:۳۰
  World Friendly Club Matches
Besiktas JK
۴
۰
Istanbulspor AS
Finished
۱۹:۳۰
Koge
۱
۲
B93 Kopenhagen
Finished
۱۳:۳۰
Banik Ostrava B
۸
۲
SK Kvitkovice
Finished
۱۳:۳۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
۱
۲
Torku Konyaspor
inprogress
۲۰:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۳
۰
De Graafschap
Finished
۱۴:۴۵
SK Sturm Graz II
۳
۳
FK Graficar Beograd
Finished
۱۸:۳۰
Queens Park Rangers FC
۲
۱
FC Livingston
Finished
۱۶:۳۰
Odra Wodzislaw
۱
۰
Gwarek Ornontowice
inprogress
۲۱:۰۰
  Czech Republic Tipsport Liga
FK Teplice
۱
۱
Pardubice
Finished
۱۳:۰۰
FK AS Trencin
۵
۱
FC Spartak Trnava
Finished
۱۳:۰۰
  Slovenia Prva liga
NK Maribor
۳
۰
NK Bravo
inprogress
۲۰:۳۰
ND Gorica
۱
۱
Tabor Sezana
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Rivadavia Venado Tuerto
۱
۲
Atletico Carcarana
Finished
۰۳:۳۰
  India Super Division Bangalore
Bangalore United FC
۰
۳
Students Union
Finished
۱۴:۰۰
FC Deccan
۱
۰
Bangalore Dream United FC
Finished
۱۲:۰۰
Bangalore Independents
۳
۱
Young Challengers
Finished
۱۰:۰۰
  India I-League
Kenkre
۰
۱
Neroca FC
Finished
۱۷:۰۰
  Angola Girabola
Atletico Petroleos de Luanda
۰
۱
Primeiro de Agosto
Finished
۱۸:۰۰
  Bhutan Premier League
BFF Academy U19
۳
۲
Ugyen Academy FC
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
BSG Chemie Leipzig
۰
۰
BFC Dynamo Berlin
inprogress
۲۱:۳۰
  Mauritania Division 1
Nouakchott King's
۱
۰
ASC Gendrim
inprogress
۱۹:۴۵
  Egypt Division 2
Helal Aldabaa
۱
۰
Alexandria Sporting Club
Finished
۱۶:۰۰
  Botswana Premier League
Morupule Wanderers
۰
۳
Security Systems FC
Finished
۱۷:۳۰
Extension Gunners
۱
۲
Orapa United FC
Finished
۱۷:۳۰
  Ethiopia Premier League
Sidama Bunna
۲
۴
Fasil Kenema
Finished
۱۹:۳۰
Dire Dawa
۲
۲
Wolkite City
Finished
۱۶:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Newroz SC
۰
۳
Al Qasim SC
Finished
۱۴:۳۰
  Armenia 1. Division
Syunik
۰
۱
Gandzasar Kapan
Finished
۱۳:۳۰
  Turkmenistan Yokary Liga
Sagadam
۴
۱
Nebitci
Finished
۱۳:۳۰
  Denmark Future Cup
Silkeborg Reserves
۱
۲
Brondby Reserves
Finished
۱۷:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید